Polyroad, SIA PRAKSES STIPENDIJA Ceļu projektēšanas speciālista palīgs

Kam: Būvniecības jomas studentiem no jebkuras Latvijā akreditētas augstākās izglītības iestādes, sākot no bakalaura līmeņa 1. kursa
Skaits: 1 prakses vieta
Apmērs: 350 EUR mēnesī
Laika periods: 12 mēneši (30 stundas nedēļā*)
Stipendijas veids: Prakses stipendija
Pieteikšanās termiņš: 23. septembris (ieskaitot)
Sadarbībā ar: Polyroad, SIA

SIA „Polyroad” sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina stipendiju piešķiršanas kārtību SIA „Polyroad” praktisko iemaņu veicināšanas stipendijai ar mērķi veicināt studentu profesionālo izaugsmi un karjeras attīstību.

Konkursa kārtībā tiek piešķirta 1 ikmēneša stipendija 350 EUR apmērā (30 stundas nedēļā) praktisko iemaņu papildināšanai Ceļu projektēšanas speciālista palīga prakses vietā laika periodā no 2019. gada oktobra sākuma līdz 2020. gada oktobra sākumam (kopā 12 mēnešiem).

*Iepriekš vienojoties ar prakses vadītāju, iespējams praktisko iemaņu veicināšanas aktivitātēs piedalīties mazāk nekā 30 stundas nedēļā, tās apvienojot ar studijām. Šādā gadījumā ikmēneša izmaksājamās stipendijas apmērs tiks rēķināts proporcionāli praksē pavadītajam laikam un sniegumam.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāaugšupielādē dzīves apraksts (Curriculum Vitae) un jāaizpilda konkursa elektroniskā anketa nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājaslapā līdz 2019. gada 23. septembrim (ieskaitot).

Lejupielādējamais dokuments:

Konkursa nolikums