MSC Shared Service Center Riga PRAKSES STIPENDIJA Biznesa datu apstrādes nodaļā, Dokumentācijas un klientu apkalpošanas nodaļā

Kam: Studentiem no Rīgas Tehniskās universitātes, Latvijas Universitātes, Banku augstskolas, Ekonomikas un kultūras augstskolas, Rīgas Stradiņa universitātes un Ventspils Augstskolas, kas atbilst attiecīgās prakses vietas prasībām, sākot no bakalaura līmeņa 2. kursa
Skaits: 2 prakses vietas
Apmērs: 225-270 EUR mēnesī
Laika periods: 4 mēneši (30 stundas nedēļā*)
Stipendijas veids: Prakses stipendija
Pieteikšanās termiņš: 1. decembris (ieskaitot)

SIA “MSC Shared Service Center Riga” sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina stipendiju piešķiršanas kārtību praktisko iemaņu veicināšanas stipendijai ar mērķi veicināt jauno speciālistu profesionālo izaugsmi un karjeras attīstību.

Konkursa kārtībā tiek piešķirtas 2 ikmēneša stipendijas laika periodā no 2019. gada novembra beigām līdz 2020. gada marta beigām (kopā 4 mēnešiem) praktisko iemaņu papildināšanai šādā sadalījumā:

• 1 ikmēneša stipendija 225 EUR apmērā (30 stundas nedēļā) Biznesa datu apstrādes nodaļā;
  • 1 ikmēneša stipendijas 270 EUR apmērā (30 stundas nedēļā) Dokumentācijas un klientu apkalpošanas nodaļā.

*Iepriekš vienojoties ar prakses vadītāju, iespējams praktisko iemaņu veicināšanas aktivitātēs piedalīties mazāk nekā 30 stundas nedēļā, tās apvienojot ar studijām. Šādā gadījumā ikmēneša izmaksājamās stipendijas apmērs tiks rēķināts proporcionāli praksē pavadītajam laikam un sniegumam.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāaugšupielādē dzīves apraksts (Curriculum Vitae) un jāaizpilda konkursa elektroniskā anketa nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājaslapā līdz 2019. gada 1. decembrī (ieskaitot).

Lejupielādējamais dokuments:

Konkursa nolikums