SIA ''Mikrotīkls'' ATBALSTA STIPENDIJA "Topošais profesionālis" RTU 1. kursa studentiem

Kam: Rīgas Tehniskās universitātes studentiem, kuri uzsākuši studijas jebkuras RTU pamatstudiju programmas pirmajā kursā 2020./2021. studiju gadā un kuru materiālais nodrošinājums studijām nav pietiekams
Skaits: 3 ikmēneša stipendijas
Apmērs: 150 EUR
Laika periods: 10 mēneši
Pieteikšanās termiņš: 15. septembris (ieskaitot)
Sadarbībā ar: SIA ''Mikrotīkls''

Nodibinājums „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds”, ņemot vērā SIA “Mikrotīkls” sniegto finansiālo atbalstu, izsludina kārtību atbalsta stipendijas „Topošais profesionālis” piešķiršanai ar mērķi atbalstīt studentus, kuri izsāk studijas Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), ir uzrādījuši izcilas sekmes mācībās, tomēr nav pietiekams materiālais nodrošinājums studijām.

Konkursa kārtībā tiks piešķirtas 3 ikmēneša stipendijas 150 EUR vērtībā 10 mēnešiem, laika posmam no 2020. gada septembra līdz 2021. gada jūnijam.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāiesniedz:

• jāaugšupielādē dzīves apraksts (Curriculum Vitae);
  • ieskanēts atestāts par vidējo izglītību ar gala atzīmēm visos mācību priekšmetos;
  • informācija par savu ģimeni un tās materiālo stāvokli (vēlama arī izziņa no VSAA vai sociālā dienesta).

Kā arī jāaizpilda konkursa elektroniskā pieteikuma anketa, tajā norādot motivāciju studēt izvēlētajā studiju programmā un nākotnes plānus izvēlētajā studiju jomā, nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājaslapā līdz 2020. gada 15. septembrim (ieskaitot).

Lejuplādējamais dokuments:

Konkursa nolikums