OLAINFARM, AS ATBALSTA STIPENDIJA "Topošais profesionālis" RTU 1. kursa studentiem

Kam: RTU studentiem, kuri uzsākuši studijas jebkuras RTU pamatstudiju programmas pirmajā kursā 2018./2019. studiju gadā un kuru materiālais nodrošinājums studijām nav pietiekams
Skaits: 1 ikmēneša stipendija
Apmērs: 150 EUR
Laika periods: 5 mēneši
Pieteikšanās termiņš: 23. septembris, 2018 (ieskaitot)
Sadarbībā ar: OLAINFARM, AS

AS „Olainfarm” sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina kārtību atbalsta stipendijas „Topošais profesionālis” piešķiršanai ar mērķi atbalstīt studentus, kuri uzsāk studijas Rīgas Tehniskajā universitātē, ir uzrādījuši izcilas sekmes mācībās, tomēr nav pietiekams materiālais nodrošinājums studijām.

Konkursa kārtībā tiks piešķirta 1 ikmēneša stipendija 150 EUR vērtībā 5 mēnešiem, laika periodam no 2018. gada septembra līdz 2019. gada janvārim.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāiesniedz:

• jāaugšupielādē dzīves apraksts (Curriculum Vitae);
  • ieskanēts atestāts par vidējo izglītību ar gala atzīmēm visos mācību priekšmetos;
  • informācija par savu ģimeni un tās materiālo stāvokli (vēlama arī izziņa no VSAA vai sociālā dienesta).

Kā arī jāaizpilda konkursa elektroniskā pieteikuma anketa, tajā norādot motivāciju studēt izvēlētajā studiju programmā un nākotnes plānus izvēlētajā studiju jomā, nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājaslapā līdz 2018. gada 23. septembrim (ieskaitot).

Lejuplādējamais dokuments:

Konkursa nolikums