Hansamatrix, AS Atbalsta stipendija RTU Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes studentiem

Kam: RTU Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes bakalaura un maģistra līmeņa studentiem, kuri pabeiguši vismaz vienu semestri, turpina studijas izvēlētajā specialitātē, ir uzrādījuši labas sekmes, bet nav pietiekams materiālais nodrošinājums studijām
Skaits: 1 ikmēneša stipendija
Apmērs: 200 - 300 EUR
Laika periods: 10 mēneši
Pieteikšanās termiņš: 15. septembris (ieskaitot)
Sadarbībā ar: Hansamatrix, AS

AS “Hansamatrix” sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina kārtību atbalsta stipendijas piešķiršanai ar mērķi veicināt Rīgas Tehniskās universitātes Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes studentu attīstību un profesionālo izaugsmi.

Konkursa kārtībā tiks piešķirta 1 ikmēneša stipendija 200 EUR apmērā bakalaura līmeņa studentam vai 300 EUR maģistra līmeņa studentam laika periodā no 2019. gada septembra līdz 2020. gada jūnijam, kopā 10 mēnešiem.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāiesniedz:

• dzīves apraksts (Curriculum Vitae);
  • informācija par ģimenes materiālo stāvokli (izziņa no pašvaldības vai Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras, vai paša aprakstīts ģimenes materiālais stāvoklis, ja nav iespējams iegūt iepriekšminētās izziņas);
  • motivācijas vēstule, kurā pamatota studiju virziena izvēle, nākotnes plāni pēc studiju beigām, kā arī nepieteikamais materiālais nodrošinājums;
  • citi dokumenti pēc pretendenta ieskatiem, kas varētu palīdzēt izvērtēšanā.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāaugšupielādē minētie dokumenti un jāaizpilda konkursa elektroniskā pieteikuma anketa nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājaslapā līdz 2019. gada 15. septembrim (ieskaitot).

Lejuplādējamais dokuments:

Konkursa nolikums