PERI, SIA STUDIJU STIPENDIJA Atbalsta stipendija RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultātes studentiem

Kam: RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultātes bakalaura līmeņa 2. kursa studentiem, kuri uzrādījuši labas sekmes studijās pirmajā studiju gadā, bet nav pietiekams materiālais nodrošinājums studijām
Skaits: 1 ikmēneša stipendija
Apmērs: 100 EUR
Laika periods: 10 mēneši
Stipendijas veids: Studiju stipendija
Pieteikšanās termiņš: 8. oktobris (ieskaitot)
Sadarbībā ar: PERI, SIA

SIA “PERI” sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina kārtību atbalsta stipendijas piešķiršanai ar mērķi veicināt Rīgas Tehniskās universitātes būvniecības jomas studentu attīstību un profesionālo izaugsmi.

Konkursa kārtībā tiks piešķirta 1 ikmēneša stipendija 100 EUR apmērā laika periodā no 2019. gada septembra līdz 2020. gada jūnijam, kopā 10 mēnešiem.

Lai pieteiktos konkursam, stipendiju konkursa pirmajā kārtā pretendentam jāiesniedz:

• dzīves apraksts (Curriculum Vitae);
  • informācija par ģimenes materiālo stāvokli (izziņa no pašvaldības vai Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras, vai paša aprakstīts ģimenes materiālais stāvoklis, ja nav iespējams iegūt iepriekšminētās izziņas);
  • motivācijas vēstule, kurā pamatota studiju virziena izvēle, nākotnes plāni pēc studiju beigām, kā arī nepieteikamais materiālais nodrošinājums;
  • citi dokumenti pēc pretendenta ieskatiem, kas varētu palīdzēt izvērtēšanā.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāaugšupielādē minētie dokumenti un jāaizpilda konkursa elektroniskā pieteikuma anketa nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājaslapā līdz 2019. gada 8. oktobrim (ieskaitot).

Lejuplādējamais dokuments:

Konkursa nolikums