PERI, SIA Atbalsta stipendija RTU BIF studentiem

Kam: RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultātes bakalaura līmeņa 1. kursa studentiem, kuri uzrādījuši labas sekmes studijās pirmajā studiju semestrī, bet nav pietiekams materiālais nodrošinājums studijām
Skaits: 6 ikmēneša stipendija
Apmērs: 100 EUR
Laika periods: 6 mēneši
Pieteikšanās termiņš: 6. februāris (ieskaitot)
Sadarbībā ar: PERI, SIA

SIA “PERI” sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina kārtību atbalsta stipendijas piešķiršanai ar mērķi veicināt Rīgas Tehniskās universitātes būvniecības jomas studentu attīstību un profesionālo izaugsmi.

Konkursa kārtībā tiks piešķirtas 6 ikmēneša stipendijas 100 EUR apmērā laika periodā no 2019. gada janvāra līdz 2019. gada jūnijam, kopā 6 mēnešiem.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāiesniedz:

• dzīves apraksts (Curriculum Vitae);
  • informācija par ģimenes materiālo stāvokli (izziņa no pašvaldības vai Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras, vai paša aprakstīts ģimenes materiālais stāvoklis, ja nav iespējams iegūt iepriekšminētās izziņas);
  • motivācijas vēstule, kurā pamatota studiju virziena izvēle, nākotnes plāni pēc studiju beigām, kā arī nepieteikamais materiālais nodrošinājums;
  • citi dokumenti pēc pretendenta ieskatiem, kas varētu palīdzēt izvērtēšanā.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāaugšupielādē minētie dokumenti un jāaizpilda konkursa elektroniskā pieteikuma anketa nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājaslapā līdz 2019. gada 6. februārim (ieskaitot).

Lejuplādējamais dokuments:

Konkursa nolikums