Akadēmiskās izcilības un Gada jaunā mācībspēka balvas

Kam: Rīgas Tehniskās universitātes mācībspēkiem, par kuriem tiek saņemta visa konkursa nolikumā minētā informācija
Skaits: 2 balvas
Apmērs: 1500- 2500 EUR
Pieteikšanās termiņš: 14. septembris (ieskaitot)

Rīgas Tehniskā universitāte sadarbībā ar nodibinājumu “Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds”, pateicoties SIA “Industry Service Partner” finansiālam atbalstam, izsludina Akadēmiskās izcilības gada balvas un Gada jaunā mācībspēka balvas un goda nosaukuma piešķiršanu ar mērķi apzināt un novērtēt RTU izglītības darbiniekus.

Konkursa kārtībā tiks piešķirtas 2 balvas pretendentiem, kuri ar savu darbu pašaizliedzīgi devuši savu ieguldījumu augstākās izglītības organizēšanā un pilnveidošanā:

• “Akadēmiskās izcilības gada balva” ar naudas balvu 2500 EUR apmērā (pirms nodokļu nomaksas) un goda nosaukumu;
  • “Gada jaunā mācībspēka balva” ar naudas balvu 1500 EUR apmērā (pirms nodokļu nomaksas) un goda nosaukumu.

Pretendentu pieteikšana/pieteikšanās konkursam.

• Pretendentus balvai pieteikt var fakultātes dekāns vai dekāna vietnieks mācību darbā, sadarbībā ar studējošo pašpārvaldi.
  • Pretendenti var pieteikt balvai arī paši sevi.
  • Pretendēt uz Gada jaunā mācībspēka goda nosaukumu var nominants, kuram apbalvojuma pasniegšanas brīdī vēl nav pilni 35 gadi un kurš iepriekš nav saņēmis Gada jaunā mācībspēka goda nosaukumu.
  • Piesakot pretendentu balvai, nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu, sniedzot sekojošo informāciju informāciju:
    •  Informācija par pretendentu (vārds, uzvārds, organizācija, tālrunis, e-pasts);
    •  Pretendenta pedagoģiskās darbības raksturojums;
    •  Pretendenta profesionālās izaugsmes raksturojums;
    •  Pretendenta organizatoriskās un sabiedriskās dzīves raksturojums.
  • Organizatoriem ir tiesības lūgt pieteicējam papildu informāciju par pieteikto pretendentu.

Pretendentu pieteikumi tiek pieņemti no 2019. gada 3. septembra līdz 2019. gada 14. septembrim, un tie jāiesniedz RTU Studiju departamentā, Kaļķu ielā 1, 208. kabinetā.

Lejupielādējamais dokuments:

Konkursa nolikums