Arhitektūras fakultāte
Parādīt izvēlni
Arhitektūras fakultāte

RTU Starptautiskā zinātniskā konference

RTU Starptautiskā zinātniskā konference

Rīgas Tehniskās universitātes Starptautiskās zinātniskās konferences sekcija Arhitektūra un pilsētplānošana norisinās reizi gadā - oktobrī. Tās mērķis ir veicināt diskusiju par ilgtspējīgu pilsētvidi, arhitektūras vēsturi un teoriju, pilsētplānošanu un telpisko attīstību, uzsverot mūsdienīgu pieeju izmantošanu pilsētvides organizācijā, kā arī publiskot jaunākos arhitektūras un pilsētplānošanas jomas problēmu pētījumu rezultātus. Katru gadu Starptautiskās zinātniskās konferences sekcijā Arhitektūra and pilsētplānošana piedalas pētnieki no daudzām Eiropas valstīm. Tas sniedz iespēju veidot jaunus kontaktus un popularizēt pētījumus arī ārpus Latvijas.

RTU 62. Starptautiskās zinātniskās konferences sekcija Arhitektūra un pilsētplānošana norisinājās tiešaistē 2021. gada 14.–15. oktobrī

Pirmajā konferences dienā klausītāji varēja iepazīties ar četriem  izciliem  inovatīvas un ilgstspējīgas arhitektūras piemēriem, kuros uzskatāmi īstenoti Jaunā Eiropas Bauhaus principi un tikties ar šo projektu autoriem, bet otrajā dienā uzzināt, kādas ir jaunākās tendences pilsētvides telpiskajā plānošanā un attīstībā, kā arī gūt ieskatu jaunākajos pētījumos arhitektūras vēsturē un teorijā un piedalīties diskusijās.

KONFERENCES PROGRAMMA

KONTAKTINFORMĀCIJA
Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultāte
Ķīpsalas iela 6, Rīga LV-1048, Latvija

Alisa Koroļova

+371 26866511
 

IEPRIEKŠĒJO KONFERENČU MATERIĀLI
58. Starptautiskās zinātniskās konferences sekcijas Arhitektūra and pilsētplānošana referātu kopsavilkumi