Arhitektūras fakultāte
Parādīt izvēlni
Arhitektūras fakultāte

RTU Starptautiskā zinātniskā konference

RTU Starptautiskā zinātniskā konference

RTU 62. Starptautiskās zinātniskās konferences sekcija Arhitektūra un pilsētplānošana norisināsies tiešaistē 2021. gada 14.–15. oktobrī

Konferences mērķis ir veicināt diskusiju par ilgtspējīgu pilsētvidi, arhitektūras vēsturi un teoriju, pilsētplānošanu un telpisko attīstību, uzsverot mūsdienīgu pieeju izmantošanu pilsētvides organizācijā.

Pirmajā konferences dienā klausītāji varēs iepazīties ar četriem  izciliem  inovatīvas un ilgstspējīgas arhitektūras piemēriem, kuros uzskatāmi īstenoti Jaunā Eiropas Bauhaus principi un tikties ar šo projektu autoriem, bet otrajā dienā uzzināt, kādas ir jaunākās tendences pilsētvides telpiskajā plānošanā un attīstībā, kā arī gūt ieskatu jaunākajos pētījumos arhitektūras vēsturē un teorijā un piedalīties diskusijās.

KONFERENCES PROGRAMMA

REĢISTRĀCIJA

PIEVIENOTIES VEBINĀRIEM (vebināra ID: 963 8008 4077)

Konferences darbs notiks angļu valodā.

PUBLIKĀCIJAS
Atlasītie konferences raksti tiks publicēti Scopus indeksētā RTU Zinātniskajā žurnālā Architecture and Urban Planning (https://sciendo.com/journal/AUP). Rakstu publicēšana sagaidāma 2021./2022. gadā.

KONTAKTINFORMĀCIJA
Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultāte
Ķīpsalas iela 6, Rīga LV-1048, Latvija

Alisa Koroļova

+371 26866511
 

IEPRIEKŠĒJO KONFERENČU MATERIĀLI
58. Starptautiskās zinātniskās konferences sekcijas Arhitektūra and pilsētplānošana referātu kopsavilkumi
59. Starptautiskās zinātniskās konferences sekcijas Arhitektūra and pilsētplānošana: Pilsētu identitātes: pagātne, mūsdienas un nākotne referātu kopsavilkumi