Arhitektūras fakultāte
Parādīt izvēlni
Arhitektūras fakultāte

Sagatavošanas kursi zīmēšanā

Sagatavošanas kursi zīmēšanā

RTU Arhitektūras fakultātes Tēlotājas mākslas katedra katru gadu organizē sagatavošanas kursus zīmēšanā. Kursu mērķis ir sniegt zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas lai sagatavotos iestājpārbaudījumam zīmēšanā Arhitektūras fakultātē, kā arī Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes piedāvātajā studiju programmā «Materiālu tehnoloģijas un dizains» un Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes piedāvātajā studiju programmā «Industriālais dizains». Nodarbībās veicamie uzdevumi izkopj topošo reflektantu telpisko domāšanu, izpratni par perspektīvu, kompozīciju, attēlojamā objekta proporcijām un uzbūves konstrukciju, kā arī sniedz prasmes kā attēlot doto uzdevumu iluzori telpiskā, lineārā zīmējumā demonstrējot zināšanas par zīmuļa tehnikas pielietojumu uzdevuma veikšanai.

Lai gatavotos iestājeksāmenam studijām Arhitektūras fakultātē,  piedāvājam 8 mēnešu ilgu kursu – no 2018. gada oktobra līdz 2019. gada maijam.
 
Interesentiem, kuri plāno studijas RTU piedāvātajās studiju programmās «Materiālu tehnoloģija un dizains» un «Industriālais dizains», piedāvājam četru mēnešu apmācības kursu – no 2019. gada februāra līdz maijam.
 
Nodarbības notiek trešdienās vai ceturtdienās no plkst. 16.30  līdz 18.30, kā arī sestdienās no plkst. 11.00 līdz 13 un no plkst. 13.30 līdz 15.30 (dubultnodarbība divas reizes mēnesī) RTU Arhitektūras fakultātes Tēlotājas mākslas katedras telpās, Rīgā, Ķīpsalas ielā 6 (435. telpā – zīmēšanas zālē, 4. stāvā)
 
Pirmās nodarbības plānotas trešdien, 3.10.2018., vai ceturtdien, 4.10.2018., vai arī sestdien, 6.10.2018. vai 13.10.2018. (atkarībā no izvēlētās dienas).
 
Uz nodarbībām līdzi jāņem A2 formāta rasēšanas papīrs, HB zīmulis, dzēšgumija, stiprinājuma piespraudes.
 
Kursiem var pieteikties, nosūtot aizpildītu reģistrācijas anketu
 

Informācija par citiem RTU piedāvātajiem sagatavošanas kursiem