Arhitektūras fakultāte
Parādīt izvēlni
Arhitektūras fakultāte

Sagatavošanas kursi zīmēšanā

Sagatavošanas kursi zīmēšanā

RTU Arhitektūras fakultātes Tēlotājas mākslas katedra katru gadu organizē sagatavošanas kursus zīmēšanā. Kursu mērķis ir sniegt zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas lai sagatavotos iestājpārbaudījumam zīmēšanā Arhitektūras fakultātē, kā arī Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes piedāvātajā studiju programmā «Materiālu tehnoloģijas un dizains» un Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes piedāvātajā studiju programmā «Industriālais dizains». Nodarbībās veicamie uzdevumi izkopj topošo reflektantu telpisko domāšanu, izpratni par perspektīvu, kompozīciju, attēlojamā objekta proporcijām un uzbūves konstrukciju, kā arī sniedz prasmes kā attēlot doto uzdevumu iluzori telpiskā, lineārā zīmējumā demonstrējot zināšanas par zīmuļa tehnikas pielietojumu uzdevuma veikšanai.

Kursu sākums: pirmās nodarbības plānotas otrdien, 05.02.2019., vai trešdien, 06.02.2019., vai arī sestdien, 02.02.2019. vai 09.02.2019. (atkarībā no izvēlētās dienas).

Nodarbības notiek otrdienās vai trešdienās no plkst. 16.30 līdz 18.30, kā arī sestdienās no plkst. 11.00 līdz 13 un no plkst. 13.30 līdz 15.30 (dubultnodarbība 2x mēnesī).

Zīmēšanas kursi notiek Tēlotājas mākslas katedras telpās, Rīgā, Ķīpsalas ielā 6 (435. telpā – Zīmēšanas zālē, 4. stāvs).

Līdzi jāņem A2 formāta rasēšanas papīrs, HB zīmulis, dzēšgumija, stiprinājuma piespraudes.

Kursiem jāpiesakās aizpildot reģistrācijas anketu un nosūtot to uz 
Maksāšanas uzdevumu varēs saņemt nodarbības dienā.

Kursu grafiks.

Informācija par citiem RTU piedāvātajiem sagatavošanas kursiem

_