Arhitektūras fakultāte
Parādīt izvēlni
Arhitektūras fakultāte

Studentu pašpārvalde

Studentu pašpārvalde

RTU AF studentu pašpārvaldē (RTU AF SP) ir apvienojušies aktīvākie studenti. Pašpārvalde koordinē sadarbību ar fakultātes dekanātu, RTU Studentu parlamentu, sponsoriem u.c. fakultāšu un augstskolu studentu pašpārvaldēm, organizē kultūras pasākumus, ekskursijas, saliedēšanas pasākumus, piemēram, ikgadējo pirmkursnieku nometni, iesvētības, risina akadēmiskas problēmas, tādējādi veidojot studentu dzīvi un pārstāvot studentu intereses akadēmiskajā, materiālajā un kultūras jomā.

RTU AF SP katru vasaru augustā organizē arhitektūras studentu vasaras plenēru, sadarbojoties ar dažādām pašvaldībām un organizācijām - radošo ideju konkursu grupās, plānojot jaunu inovatīvu funkciju vietām, telpām un notikumiem. Parasti dalībniekiem uzdevuma izpildei ir dotas 4 dienas laika. Tradicionāls pasākums decembrī ir «Piparkūku nami», kad ikviens RTU students, izmantojot piparkūku formas var iejusties arhitekta lomā.

RTU AF SP organizēto pasākumu vidū ir arī «Ģeniators» - radošo ideju konkurss grupās, meistarklases un vieslekcijas, kuras attīsta un papildina studentu zināšanas par jaunām tehnoloģijām, kā arī aizraujošas ekskursijas uz dažādiem objektiem, lai iepazītu ēku veidolu, funkcionalitāti, estētiku.

Pašpārvaldes aktīvisti sadarbībā ar fakultātes docentu Egonu Bērziņu un Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta un Pierīgas pašvaldību dalību strādā pie projekta «Pārdaugavas ūdensceļi» ar mērķi attīstīt ūdensmalas Rīgā. Pašlaik pašpārvaldei ir vairāki plosti, kas izmantojami gan kā piestātnes, gan pārvietošanās līdzekļi. Iepriekš notikuši dažādi pasākumi - ekspedīcija uz neapdzīvoto Krūmiņsalu, koncerts uz ūdens, pašlaik plānošanas stadijā atrodas RTU piestātnes izveide Zunda krastmalā.

Movement Spontaneous rīko nakts pārgājienus un brīvdabas aktivitātes, kuru organizēšanā iesaistās AF studenti. Tāpat AF studenti ir izveidojuši kopienu «Creative Tuesdays».

Jau vairākus gadus mēs, RTU AF SP, lepojamies ar faktu, ka vairāk kā 50% mūsu organizēto aktivitāšu ir tieši akadēmiska rakstura: meistarklases, semināri, apmācības, vasaras skolas, starptautiski konkursi un praktiskās darbnīcas, kas sniedz studentiem unikālas zināšanas, praktisku pieredzi un iespēju apgūt jaunas prasmes, ko ierobežotā kredītpunktu skaita dēļ ne vienmēr var nodrošināt esošā studiju programma.

RTU AF SP valde:

  • Pašpārvaldes vadītāja - Elizabete Dreimane
  • Vadītājas vietniece - Marija Ozola
  • Studiju nodaļas vadītājs - Timurs Revunovs
  • Finanšu nodaļas vadītājs - Dominiks Cipkins
  • Mārketinga nodaļas vadītāja - Alisa Grebeņuka
  • Kultūras un sporta nodaļas vadītājs - Artūrs Dāvids Bieziņš
  • Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja - Ilze Graumane

Visu aktuālo informāciju RTU AF SP publicē Facebook. Pieseko, ja gribi uzzināt, kas pie mums notiek!

Studentu pašpārvaldes vadītāja
Elizabete Dreimane
+371 25524300
m