Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

Vieslekcija «Remaking urban places – the art of the impossible?»

29. janvāris, 2019
Rīga, Ķīpsalas iela 6

29. janvārī plkst. 15 RTU Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas ielā 6, 115./116. auditorijā notiks britu vieslektores Lucy Bullivant lekcija «Remaking urban places – the art of the impossible?». Lucy Bullivant ir kuratore, stratēģē un vietnes urbanista.org izveidotāja un redaktore. Viņa ir studējusi Karaliskajā Mākslas koledžā un ieguvusi doktora grādu adaptīvajā plānošanā Londonas Metropolitēna universitātē. Savās publikācijas un grāmatās viņa pēta mūsdienu arhitektūru un veido prognozes nākotnes pilsētplānošanas attīstībai.

Viņa arī konsultē privātos klientus, valsts un pašvaldību pārstāvjus, kā veidot vīziju un stratēģiju teritoriju attīstībai.

Visi interesenti laipni aicināti piedalīties. Lekcijas notiks angļu valodā.

Lucy Bullivant vizīti Latvijā organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra - LIAA, lai veicinātu un atbalstītu publikāciju tapšanu par Latvijas dizainu, arhitektūru un pilsētplānošanu žurnālā «Forbes», platformā «La Rocca» un «The Telegraph».

Kalendārs