Arhitektūras fakultāte
Parādīt izvēlni
Arhitektūras fakultāte

Vebinārs «Arhitektūra 1960tajos»

25. marts, 15:00
.
.

25. martā plkst. 15.00 ikviens interesents aicināts piedalīties vebinārā «Arhitektūra 1960tajos» un noklausīties divas lekcijas. Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultātes dekāna profesora Uģa Bratuškina prezentācijā «Varenie sešdesmitie: strukturālās arhitektūras vietzīmes Latvijā» uzzināsim par 60. gadu arhitektūru Latvijā – laiku, kad tika īstenoti vairāki standarta un unikāli projekti, kuri savu aktualitāti nav zaudējuši joprojām, neraugoties uz nereti problemātisko vai pat kritisko tehnisko stāvokli.

Vismāras Lietišķo zinātņu augstskolas (Vācija) profesors Matiass Ludvigs (Matthias Ludwig) lekcijā «Ulrihs Mīters, apvalka konstrukciju meistars» iepazīstinās ar būvinženieri Ulrihu Mīteru (1934-2007), kurš ir bijis viens no ietekmīgākajiem Austrumvācijas pēckara arhitektiem. 60. gados Mīters vislabāk pārzināja betona apvalku būvniecību Vācijas Demokrātiskajā republikā. Sadarbībā ar citiem arhitektiem Mīters ir izveidojis vairāk nekā 70 pārsteidzošas ēkas, visvairāk – Meklenburgā-Priekšpomerānijā. Tādēļ lekcijā klausītāji tiks iepazīstināti ar betona apvalka konstrukcijām un Ulriha Mītera projektiem.

Abas lekcijas notiks angļu valodā. Dalība tajās ir bez maksas.

Reģistrācija dalībai pasākumā

Pēc reģistrācijas saņemsiet apstiprinājuma e-pastu ar informāciju par pievienošanos vebināram vietnē Zoom.

Pasākums tiek rīkots sadarbībā ar Mēklenburgas-Priekšpomerānijas Augstskolu kontaktbiroju un ir iekļauts «Vācu pavasara» Igaunijā programmā.

Plašāka informācija Baltijas-Vācijas Augstskolu biroja mājaslapā vai Facebook lapā.

Kopīgot rakstu

Pasākumu kalendārs

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

19. marts plkst. 9:28

Līdzīgi notikumi

Pasākumi