Arhitektūras fakultāte
Parādīt izvēlni
Arhitektūras fakultāte
Notikuma vieta

Vasaras skola «FestivaL’and 3.0» Valmierā

30. jūlijs - 7. augusts
Valmiera
.
.

Vasaras skola «FestivaL’and 3.0» notiks no 30. jūlija līdz 7. augustam Valmierā kā lekcijas, meistarklases un praktiskas darbnīcas, kurās dalībnieki mentoru vadībā izdomās, izstrādās, testēs un arī uzbūvēs savas idejas Valmieras pilsētā, Dīvaliņa pļavās. Vasaras skolas pasniedzēji šajā gadā būs arhitekti Kārlis Melzobs un Arnita Melzoba («Gaiss»), scenogrāfs un kokapstrādes tehnoloģiju meistars Rūdolfs Bekičs, programmas kuratore, arhitekte Dina Suhanova. Scenogrāfs un režisors Reinis Suhanovs iepazīstinās ar teātra radīšanas aizkulisēm un telpu teātra pieredzēšanai. Vasaras skolas dalībniekiem tiks piedāvāta arī kultūras un izziņas programma, kā arī Valmieras vasaras teātra festivāla izrādes.

Vasaras skolas mērķis ir parādīt, ka stratēģiski plānoti īslaicīgi pilsētvides risinājumi atstāj nozīmīgu ietekmi uz cilvēku urbānās telpas uztveri, publiskās ārtelpas lietojamību, veido iedzīvotājiem pieejamu un drošu pilsētvidi — īstermiņā ar ātriem testa risinājumiem varam reaģēt uz ekstrēmām ārkārtas situācijām, bet ilgtermiņā tie kalpo kā rīks pilsētu plānošanā. Kā ar arhitektūras, plānošanas un telpisku risinājumu palīdzību varam radīt kopību un distanci vienlaikus?

Plašāka informācija par vasaras skolu pieejama tās mājaslapā un Facebook lapā.

Vasaras skolu organizē un atbalsta: Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola RISEBA, Valmieras vasaras teātra festivāls un Valmieras Drāmas teātris, Valmieras pilsētas pašvaldība.

Kopīgot rakstu

Pasākumu kalendārs

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

26. jūnijs plkst. 11:56

Līdzīgi notikumi

Ātrās saites

Pasākumi

_