Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

UIA Madrides forums 2022 «Affordable Housing Activation: Removing barriers» un BAUA izstāde «Holistic Renovation of modernism Housing»

16. - 20. maijs, 2022

16. maijā UIA Madrides foruma 2022 «Affordable Housing Activation: Removing barriers» laikā tiks atklāta BAUA organizētā izstāde «Holistic renovation of modernism housing». Izstāde ir daļa pasākumu cikla par holistisku modernisma mājokļu atjaunošanu un tiek organizēta, sadarbojoties ar UIA 1. un 2. reģiona valstīm un Eiropas Arhitektu padomi.

Pasākumu cikls ir 2022. gada Madrides foruma paralēlais notikums, un izstādē ir apkopoti 11 labas prakses piemēri mājokļu fonda atjaunošanai Eiropā. Īstermiņā šie pasākumi veidos izziņas bāzi par reģiona labākajiem piemēriem un idejām, kā arī aktivizēs sadarbības loku. Ilgtermiņā nacionālās politikas līmenī tie var palīdzēt dzīvojamā fonda atjaunošanas programmas izstrādē un realizācijā. Temats ir aktuāls ne tikai postpadomju telpas, bet arī plašākā kontekstā un atbilst Jaunā Eiropas Bauhaus programmas uzsaukumam.

Latviju izstādē pārstāvēs RTU Arhitektūras fakultātes studentes Undīnes Ģemzes maģistra darba projekts «Lielmēroga dzīvojamo rajonu revitalizācija: ilgtspējīgais rajons «Grīva» Rīgā».

Madrides forums «Affordable Housing Activation: Removing barriers» notiek no 18. līdz 20. maijam, un tajā iespējams piedalīties arī tiešsaistē. Reģistrācijas maksa: 25 EUR. Forums piedāvā plašu programmu ar pasaulē pazīstamu vieslektoru uzstāšanos.

Programma

Kalendārs