Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

Tikšanās ar RTU Arhitektūras fakultātes mācībspēkiem un absolventiem Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolā

3. marts, 2022, 16:00

3. martā plkst. 16 Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolā būs iespēja satikt Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultātes (RTU AF) mācībspēkus un absolventus un uzzināt, kā kļūt par arhitektūras studentu, kā norisinās topošo arhitektu studijas un ko jaunie arhitekti dara ikdienā jau ar diplomu kabatā.

Pasākumā piedalīsies RTU AF prodekāne zinātnes jomā profesore Sandra Treija, fakultātes 2021. gada absolvente Luīze Eglīte, kura šobrīd strādā arhitektu birojā «Alsiņš Architecture», un 2020. gada absolvents un biroja «Zenico Projekts» arhitekts Raivis Jānis Mucenieks.

Luīze Eglīte pagājušajā gadā ieguva arhitekta diplomu un maģistra grādu, aizstāvot diplomprojektu «Čiekurkalna / Teikas lineārais parks Rīgā». Savukārt Raivis Jānis Mucenieks savā diplomdarbā pirms diviem gadiem izstrādājis piedāvājumu mūsdienīgai ieslodzījuma vietai Pierīgā. Ar abiem diplomprojektiem šobrīd var iepazīties Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolā skatāmajā RTU AF izveidotajā ceļojošajā izstādē «Jaunie arhitekti – Latvijai».

Kalendārs