Arhitektūras un dizaina institūts

Studenti būvēs piparkūku namus

19. decembris, 2019
Rīga, Ķipsalas iela 6

19. decembrī plkst. 18 RTU Arhitektūras fakultātes Studentu pašpārvalde rīko piparkūku namu būvēšanas sacensības.

Darbs notiks komandās, katrā jābūt diviem līdz četriem dalībniekiem, ko kuriem vismaz viens ir RTU students. Katram dalībniekam jāiemaksā ziedojums 2 eiro apmērā.

Šogad pasākuma temats ir «Arhitektūras izglītībai 150». Fantazēsim un veidosim gardus piparkūku maketus, kas, iespējams, nākotnē kļūs par realitāti.

Dalībniekiem jāizmanto tikai izsniegtie materiāli, aizliegts lietot papildus materiālus namiņa konstrukcijai. Namiņus varēs dekorēt gan ar piešķirtajiem materiāliem, gan ar komandas dalībnieku atnestajiem.

Katrai komandai savam namiņam jāizdomā nosaukums.

Konstruēšanai, dekorēšanai un gatavo namu izstādīšanai būs atvēlētas trīs stundas.

Gatavie piparkūku nami tiks novietoti uz 60x60 cm liela kartona pamata, tā, lai tie stabili turas un ir pārvietojami.

Konkursa noslēgumā veidosim kopīgu Arhitektūras fakultātes piparkūku pilsētas kompozīciju.

Sacensības norisināsies Ķīpsalas ielā 6, Arhitektūras fakultātes ātrijā.

Pieteikuma anketa: ej.uz/PIPARKUKU_NAMINI

Kalendārs