Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

RTU Studentu zinātniskās konferences sekcijā «Arhitektūra un pilsētplānošana» varēs iepazīties ar jaunākajiem studentu pētījumiem

29. aprīlis, 2021

29. aprīlī no plkst. 12.30 līdz 16.30 tiešsaistē varēs sekot līdzi Rīgas Tehniskās universitātes Studentu zinātniskās konferences sekcijas «Arhitektūra un pilsētplānošana» norisei.

RTU Arhitektūras fakultātes bakalaura programmas studenti ir veikuši dažādus pētījumus un ar saviem secinājumiem un idejās iepazīstinās konferences laikā. Uzzināsim, vai un kā Rīgas akustiskās koncertzāles iecere sekmē pilsētas attīstību. Varēsim iepazīties ar dzīvojamās vides pārmaiņām vairākās Rīgas apkaimēs. Pieskarsimies glempingu arhitektūrai. Meklēsim jaunas iespējas publiskās ārtelpas uzlabošanai un, protams, aplūkosim arī vēsturiskā mantojuma potenciālu mūsdienās.

RTU doktorantūras studente Alisa Koroļova konferences dalībniekiem iezīmēs dažādās karjeras un tīklošanās iespējas, ko paver pievēršanās pētniecības darbam jau pašā studiju laika sākumposmā. Izrādās, dažkārt temats, kas ieinteresējis bakalaura studiju gados, var dot impulsu nopietniem starptautiskiem sadarbības projektiem dažus gadus vēlāk.

Konferences noslēgumā svinīgi paziņosim un sveiksim šī gada Jāņa Alkšņa balvas laureātu. Jāņa Alkšņa balvas mērķis ir rosināt studentus veikt pētījumus un piedalīties zinātniskajā darbā.

Konferences programma

Pieslēgties konferencei (Meeting ID: 987 2934 6616; Passcode: 448992)

Kalendārs