Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

14. oktobris, 2022

14. oktobrī hibrīdā formātā platformā Zoom un klātienē, Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultātē, Rīgā, Ķīpsalas ielā 6, notiks RTU Starptautiskās zinātniskās konferences sekcija «Arhitektūra un pilsētplānošana».

Konferences mērķis ir veicināt diskusiju par ilgtspējīgu pilsētvidi, arhitektūras vēsturi un teoriju, pilsētplānošanu un telpisko attīstību, uzsverot mūsdienīgu pieeju izmantošanu pilsētvides organizācijā, kā arī publiskot jaunākos arhitektūras un pilsētplānošanas jomas problēmu pētījumu rezultātus. Katru gadu Starptautiskās zinātniskās konferences sekcijā «Arhitektūra un pilsētplānošana» piedalās pētnieki no daudzām Eiropas valstīm. Tas sniedz iespēju veidot jaunus kontaktus un popularizēt pētījumus arī ārpus Latvijas.

Konferences programma

Kalendārs