Arhitektūras fakultāte
Parādīt izvēlni
Arhitektūras fakultāte

RTU Karjeras diena 2022

4. marts, 11:00 - 16:00
.
.

Piektdienā, 4. martā, plkst. 11.00–16.00 norisināsies tradicionālā Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Karjeras diena, kas epidemioloģisko apstākļu dēļ arī šogad notiks virtuālajā vidē platformā. RTU aicina visus interesentus piedalīties Karjeras dienā.

RTU Karjeras dienā, kas ir Latvijā lielākais jauniešu profesionālās orientācijas pasākums, jaunieši virtuālajā vidē varēs iepazīties ar uzņēmumu darba un prakses piedāvājumiem, nozares specifikām, kā arī iegūt vērtīgu informāciju, kā sevi pozicionēt darba tirgū, lai veidotu veiksmīgu karjeru. Uzņēmumiem, savukārt, šī ir iespēja iepazīties ar potenciālajiem darbiniekiem un informēt viņus par savu uzņēmumu un darba iespējām tajā.

Virtuālajā izstāžu platformā uzņēmumiem līdzīgi kā klātienes pasākumā būs savi stendi, kur iepazīties ar informāciju par uzņēmumu. Pasākuma apmeklētāji varēs pieteikties vakancēm, čatā varēs sarunāties ar uzņēmumiem, pieteikt intervijas laikus, pievienoties grupu zvaniem uzņēmumu virtuālajos stendos.

Arī šogad izstādē iecerēta paralēlā programma, kurā tiks piedāvāti dažādi vebināri un darbnīcas.

Studentiem dalība pasākumā ir bezmaksas. Nepieciešams iepriekš reģistrēties platformā un izveidot savus profilus.

Uzņēmumiem arī nepieciešams reģistrēt dalību pasākumā, aizpildot reģistrācijas anketu. Pēc tās sazināsimies ar Jums par tālākajām darbībām, lai veiksmīgi piedalītos pasākumā. Virtuālās Karjeras dienas 2022 sadarbības piedāvājums pieejams šeit.

Dalībai RTU virtuālajā Karjeras dienā uzņēmumi jau aktīvi piesakās! Dažādu jautājumu vai neskaidrību gadījumā gan uzņēmumiem, gan pasākuma apmeklētājiem aicinām sazināties ar RTU Karjeras centru rakstiski  vai zvanot +371 67089025

RTU virtuālās Karjeras dienas informācijai var sekot līdzi arī Facebook un mājaslapā.

Kopīgot rakstu

Pasākumu kalendārs

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

3. janvāris plkst. 17:57

Līdzīgi notikumi

Pasākumi