Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

RTU Arhitektūras fakultātes Tēlotājmākslas katedras vadītājas, gleznotājas Anitas Melderes un viņas skolotāju darbu izstāde  «Paldies, Skolotāj!»

18. maijs, 2021 - 15. augusts, 2021

No 18. maija līdz 15. augustam Tukuma Mākslas muzejā, Tukumā, Harmonijas ielā 7, skatāma RTU Arhitektūras fakultātes Tēlotājmākslas katedras vadītājas un gleznotājas Anitas Melderes un viņas skolotāju darbu izstāde  «Paldies, Skolotāj!».

Ekspozīcijā līdzās mākslinieces Anitas Melderes dažādu periodu un žanru darbiem ir viņas skolotāju un otas radinieku – Jāņa Oša, Edgara Iltnera, Eduarda Kalniņa un Jāņa Pauļuka gleznas. Viņu daiļradi vieno līdzīgi līniju, krāsu attiecību un noskaņu meklējumi un risinājumi.

Izstādē iekļautas gleznas no Tukuma muzeja, Zuzānu kolekcijas, Latvijas Nacionālā mākslas muzeja, mākslinieces personīgās kolekcijas un atsevišķām privātkolekcijām.

Izstādes atklāšana norisināsies tiešsaistē, Zoom platformā 18. maijā no plkst 13.00-14.00. Mākslas mīļotājiem un interesentiem tā būs lieliska iespēja ielūkoties jaunajā izstādē, kā arī sveikt Anitu Melderi dzimšanas dienā un uzdot jautājumus par mākslu, izstādi un dzīvi.

Laipni aicinām pievienoties izstādes atklāšanas pasākumam!

Kalendārs