Arhitektūras fakultāte
Arhitektūras fakultāte

Riga IFF arhitektūras filmu programma ARCHITECT’S CUT. Filma «Pilsētu sapņotājas» un diskusija

19. oktobris

19. oktobrī plkst. 19 Latvijas Nacionālajā bibliotēkā un tiešsaistē būs skatāma režisora Žozefa Hillela dokumentālā filma «Pilsētu sapņotājas» par četrām iedvesmojošām pilsētvides arhitektēm - Blanšu Lemko fan Ginkelu, Filisu Lambēru, Denīzi Skotu Braunu un Kornēliju Hānu Oberlanderi.

Šogad RIGA IFF aicina apzināt nezināmo – gan pārmaiņās, kas skar ikvienu pašlaik, gan atskatoties vēsturē. Jau trešo gadu, sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku, RIGA IFF izrāda arhitektūras filmu programmu ARCHITECT’S CUT, kuru šogad veidojis festivāla vieskurators, sociālantropologs un pilsētplānotājs Viesturs Celmiņš.

Pēc filmas «Pilsētu sapņotājas» seansa Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē norisināsies Viestura Celmiņa vadīta saruna, kurā piedalīsies arhitektes Zaiga Gaile, Sintija Vaivade un Evelīna Ozola. Seanss norisinās ar Kanādas vēstniecības Latvijā atbalstu.

Sīkāka informācija un biļešu iegādē

Pasākumu kalendārs

16. oktobris plkst. 16:47