Arhitektūras un dizaina institūts

Piparkūku namu būvēšanas sacensības

21. decembris, 2018
Rīga, Ķīpsalas iela 6

Pirms Ziemassvētkiem - 21. decembrī plkst. 16  RTU Arhitektūras fakultātē notiks piparkūku namu būvēšanas sacensības. Aicinām ikvienu studentu un mācībspēku tajās piedalīties, lai iepriecinātu sevi, citus un izveidotu skaistu un gardu piparkūku namiņu pilsētiņu!

Piparkūku namiņus sacensību dalībnieki veidos komandās. Katrā komandā jābūt diviem līdz četriem cilvēkiem, no kuriem vismaz viens dalībnieks ir RTU students.  Lai piedalītos, katram dalībniekam jānoziedo 2 Eur.

Komandām no piparkūku plāksnēm un glazūras būs jāizveido piparkūku namiņš. To būs jānovietot uz 60x60 cm liela kartona pamata, tā, lai tas stabili turētos un būtu pārvietojams. Citus materiālus namiņa konstrukcijai izmantot nedrīkstēs. Namiņu varēs dekorēt gan ar konkursa organizatoru piešķirtajiem materiāliem, gan ar pašu komandas dalībnieku atnestajiem rotājumiem.

Komandai būs jāizdomā savam namiņam nosaukums, un mājiņa jāeksponē tai paredzētajā vietā. Uzdevums būs jāveic, nepārsniedzot darbam paredzēto laiku - trīs stundas.

Konkursa noslēgumā visi dalībnieki kopīgi veidos piparkūku pilsētas kompozīciju.

Sacensības norisināsies RTU AF, Ķīpsalas ielā 6, ātrijā.

Kalendārs