Arhitektūras fakultāte
Parādīt izvēlni
Arhitektūras fakultāte

Mentālās veselības nedēļa

1. - 5. marts
.
.

RTU Studentu parlaments aicina studentus piedalīties vēl nebijušā projektā – Mentālās veselības Nedēļa.

Projekts tiek rīkots ar mērķi aktualizēt mentālās veselības problēmas studentu vidē un iedrošināt studentus un jauniešus nebaidīties par to runāt atklāti.

Projekts norisināsies no 2021. gada 1. marta līdz 5. martam tiešsaistē, piedāvājot lekcijas no nozares speciālistiem, diskusijas un video sērijas.

Studentiem būs iespēja piedalīties diskusijā starp RTU studentiem, vadību un nozares speciālistiem, uzdodot savus jautājumus, klausīties lekcijas par mentālo veselību un laikā posmā pirms projekta sākuma piedalīties videoseriāla «Salaužot klusumu» veidošanā.

Līdz pasākuma beigām anonīmi iesūti savu stāstu videoseriālam «Salaužot klusumu» par savām problēmām ar mentālo veselību, kādu iespaidu tās ir atstājušas un kā ar tām esi iespējams ticis galā – ej.uz/salauzot_klusumu

Jautājumu gadījumā droši raksti pasākuma Facebook lapā vai arī projekta galvenajam organizatoram Pēterim Ventam Liepiņam.

Raksti mums pasākuma Facebook lapā vai arī projekta galvenajam organizatoram Pēterim Ventam Liepiņam (), ja Tev ir kādi jautājumi!

Kopīgot rakstu

Pasākumu kalendārs

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

4. decembris, 2020 plkst. 8:45

Līdzīgi notikumi

Pasākumi