Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

Maģistra darbu ar integrētu diplomprojektu aizstāvēšana

18. - 20. janvāris, 2023

18., 19. un 20. janvārī no plkst. 9.00 RTU Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas ielā 6, 116. auditorijā notiks maģistra darbu ar integrētu diplomprojektu aizstāvēšana.

Diplomprojektus aizstāvēs 30 maģistra profesionālās studiju programmas «Arhitektūra» studenti.

Viņu veikumu vērtēs Valsts pārbaudījumu komija Latvijas Arhitektu savienības prezidenta, arhitekta Jura Pogas vadībā: Nacionālās kultūras mantojuma pārvaldes vadītājs Juris Dambis, maģistra profesionālās studiju programmas «Arhitektūra» direktors profesors Uģis Bratuškins, Rīgas domes eksperts vēsturiskā centra UNESCO Pasaules mantojuma pārvaldības plānošanas jautājumos Aigars Kušķis, RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultātes Būvkonstrukciju katedras asociētā profesore Līva Pupure, Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes Ainavu arhitektūras un plānošanas katedras profesore Aija Ziemeļniece.

Maģistra darbi ir pieejami apskatei RTU Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas ielā 6, 4. stāvā.

Maģistra darbu ar integrētu diplomprojektu aizstāvēšanas secība

Kalendārs