Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

Konkurss «Piparkūku nami» vol.5

16. decembris, 2021

Tuvojoties Ziemassvētkiem, Rīgas Tehniskās universitātes  Arhitektūras fakultātes (AF) studējošo pašpārvalde organizē gadskārtējo konkursu «Piparkūku nami» vol.5.

Pieteikties un piedalīties konkursā var ne tikai RTU AF studējošie, bet arī citi interesenti.

Šogad ļausim vaļu fantāzijai, jo konkursa tēma ir «Nākotnes arhitektūra».

Darbs norisināsies divu līdz četru cilvēku veidotās komandās. Katrā komandā jābūt vismaz vienam RTU studentam. Komandu skaits ir ierobežots. Konkursā piedalīties varēs tikai pirmās 10 komandas, kuras būs aizpildījušas pieteikumu.

Piparkūku mājiņu konstruēšanai, dekorēšanai un izstādīšanai būs atvēlētas trīs stundas. Gatavos namiņu maketus liksim uz 60x60 cm kartona pamata, tā, lai tie stabili turas un ir pārvietojami. Dekorēt namiņus varēs gan ar piešķirtajiem materiāliem, gan ar komandas dalībnieku sarūpētajiem.

Katra komanda savam namiņam piešķirs nosaukumu un izstādīs to tam paredzētajā vietā, nepārsniedzot uzdevuma veikšanai doto laiku.

Konkursa noslēgumā izveidosim kopīgu piparkūku pilsētas kompozīciju.

Sacensības norisināsies AF ātrijā, Ķīpsalas ielā 6.

Dalība pasākumā tikai ar derīgu Covid-19 vakcinēšanās vai pārslimošanas sertifikātu.

Kalendārs