Arhitektūras fakultāte
Arhitektūras fakultāte

Konference «Koka būvniecība Latvijā – attīstības iespējas un izaicinājumi».

23. marts, 9:00

Kā Latvijā veicināt koksnes materiālu izmantošanu ēku būvniecībā? Vai nākotnē šī nozare varētu ieņemt nozīmīgu daļu no kopējās Latvijas tautsaimniecības attīstības? Cik informēta ir sabiedrība par koka ēku ilgtspējību un ko valsts no savas puses var darīt, lai apgūtu nozares potenciālu, īpaši, ja raugās no klimatneitralitātes rakursa. Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem meklēsim 23. martā Dienas Biznesa organizētā konferencē «Koka būvniecība Latvijā – attīstības iespējas un izaicinājumi».

Konferencē piedalīsies vairāki RTU Arhitektūras fakultātes pārstāvji – profesors Uģis Bratuškins, doktorante Antra Viļuma, kā arī absolventi -  2006. gada AF absolvents, Umeå Universitātes (Zviedrija) lektors Toms Kokins un AF 2004. un 2017. gada absolventi Valdis Onkelis un Rūdis Rubenis.

Konferences programma un sīkāka informācija

Pasākumu kalendārs

23. marts plkst. 10:10