Arhitektūras un dizaina institūts

Koka dienas Cēsīs. Koka dizaina un arhitektūras darbnīcas atklāšana

28. aprīlis, 2019
Cēsis, Valmieras iela 19

28. aprīlī Cēsu Tehnoloģiju un dizaina vidusskolā atklās četru dienu Koka dizaina un arhitektūras darbnīcu. Tas ir viens no gadskārtējo Koka dienu pasākumiem.

Darbnīca paredzēta kokapstrādes, dizaina un arhitektūras profesionāļiem, studentiem un entuziastiem, kuri lolo kāda koka dizaina parauga vai produkta ideju.

Darbnīcas mērķis ir 10–15 dizaina paraugi, kurus to veidotāji varētu nodot testēšanai pirmajiem lietotājiem Koka dienās.

Uzzināt vairāk par Koka dienu norisi un pieteikties pasākumiem iespējams tīmekļvietnē: www.kokadienas.lv. Papildu informācija: m, tālr. 29464411

Koka dienu kokapstrādes darbnīca, zinātniskā konference un restaurācijas darbnīca studentiem, skolēniem, izglītības darbiniekiem un žurnālistiem, kā arī Cēsu pašvaldības darbiniekiem ir bez maksas.

Kalendārs