Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

Koka arhitektūras un būvniecības zinātniskā konference

2. maijs, 2019
Cēsis, Raunas iela 12

2. maijā  Vidzemes koncertzālē «Cēsis» notiks plaša koka arhitektūras un būvniecības zinātniskā konference.

Konferencē ar lekcijām uzstāsies augstskolu mācībspēki no Norvēģijas, Somijas un Zviedrijas, pazīstamu arhitektu biroju pārstāvji no Norvēģijas, Lielbritānijas, Somijas un Austrijas.

Lekcijas par tehniskiem risinājumiem koka ēkās sniegs uzņēmumu «Siga» (Šveice) un «Rothoblaas» (Itālija) speciālisti. Konferencē tiks nodrošināta sinhronā tulkošana latviešu un angļu valodā.

Konferences programma un cita noderīga informācija

Uzzināt vairāk par Koka dienu norisi un pieteikties pasākumiem iespējams tīmekļvietnē: www.kokadienas.lv. Papildu informācija: m, tālr. 29464411

Koka dienu kokapstrādes darbnīca, zinātniskā konference un restaurācijas darbnīca studentiem, skolēniem, izglītības darbiniekiem un žurnālistiem, kā arī Cēsu pašvaldības darbiniekiem ir bez maksas.

Kalendārs