Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

Jaunie arhitekti saņems maģistra diplomus un izstādē iepazīstinās ar savām idejām

4. marts, 2022
Rīga, Ķīpsalas iela 6

4. martā Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultātē notiks diplomu izsniegšana jaunajiem arhitektiem un tradicionālā diplomprojektu izstādes atklāšana. Atbilstoši valstī noteiktajiem epidemioloģiskās drošības nosacījumiem, šogad svinīgais sarīkojums būs pieejams tikai absolventiem un šauram lūgto viesu lokam.

Pasākumā tiks sumināts profesora Ivara Strautmaņa Latvijas Reģionālās arhitektūras stipendijas laureāts un jaunos arhitektus ar īpašām nominācijām un simpātiju balvām sveiks pieredzējušie kolēģi no Latvijas Arhitektu savienības, žurnāla «Latvijas Architektūra» redakcijas un citi fakultātes draugi un sadarbības partneri.

Maģistra grādu arhitektūrā un arhitekta profesionālo kvalifikāciju šogad ir ieguvuši 10 RTU AF absolventi, bet divi, kuri arhitekta kvalifikāciju ieguvuši jau agrāk, saņems maģistra diplomu.

Kalendārs