Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

Grieķu un itāļu profesoru vieslekcijas

2. - 4. aprīlis, 2019
Rīga, Ķīpsalas iela 6

No 2. līdz 4. aprīlim RTU AF viesosies četri viesprofesori no Rietumatikas universitātes (Grieķija) un Akvilas Universitātes (Itālija). Viesi tiksies ar fakultātes vadību un mācībspēkiem un pārrunās ciešākas sadarbības iespējas, kā arī nolasīs vairākas lekcijas, kuras apmeklēt aicināts ikviens interesents.

2. aprīlī plkst. 14.15 RTU AF 307. auditorijā notiks profesora Džona Kjusopula (John Kiosopoulos) lekcija «Calculation of Human Impact on the Natural Environment Based on the Land Uses Changes; the Case of Coastal Areas».

3. aprīlī plkst. 14.15RTU AF 306. auditorijā ar vieslekciju «How Geographical Information Systems and Digital Cartography Rebuild an Old Museum in an Award-Winning Museum» uzstāsies prof. Andrejs Cacaris (Andreas Tsatsaris).

4. aprīlī plkst. 12.30 308. Auditorijā būs iespēja noklausīties asoc. prof. – Anastasijs Kesidis (Anastasios Kesidis) lekciju «Content Based Building retrieval From Urban Image Databases», bet plkst. 14.30 AF 307. auditorijā –  prof. Frančesko Džankola (Francesco Giancola) lekcija «New Building in Consolidated Historical Centres After Natural Disaster».

Visas viesslekcijas būs angļu valodā.

Kalendārs