Arhitektūras fakultāte
Parādīt izvēlni
Arhitektūras fakultāte

Foto izstāde «Spānijas 21. gadsimta inženierbūves un arhitektūra»

7. oktobris - 6. novembris
.
.

Ceturtdien, 7. oktobrī, plkst. 16.00 Ķīpsalas ielā 6, 1. stāva ātrijā notiks foto izstādes «Spānijas 21. gadsimta inženierbūves un arhitektūra» atklāšana.

Izstāde tapusi sadarbībā ar Spānijas vēstniecību Latvijā. Tajā eksponētās arhitektūras doktora Rikardo Santonhas fotogrāfijas ilustrē vienmēr attīstībā esošās Spānijas evolūciju, kas 21. gadsimtā ir spējusi pielāgoties jaunajiem laikiem, radot valsts funkcionēšanai un komunikācija svarīgu infrastruktūru. Arhitektūra ir attīstījusies, vienlaikus radot reprezentatīvas un augstas kvalitātes celtnes un veidojot valsts ainavu, kam raksturīga ievērojama estētiskā un funkcionālā kvalitāte. Izstāde ļauj iepazīt šo neticamo evolūciju, par ko jāpateicas institūciju, privāto uzņēmumu un, protams, visu spāņu ieguldījumam. 

Rikardo Santonha ir pasniedzējs Madrides Arhitektūras tehniskajā augstskolā (Madrides Tehniskās universitātes struktūrvienība), Arhitektūras grafisko risinājumu departamentā, mākslinieks un profesionāls fotogrāfs ar specializāciju arhitektūrā un inženierijā. 

Izstāde Ķīpsalā būs skatāma vienu mēnesi.

To var apmeklēt tikai vakcinēti vai Covid-19 pārslimojuši skatītāji, uzrādot derīgu ES digitālo Covid-19 sertifikātu par pārslimošanu vai vakcināciju un personu apliecinošu dokumentu - ID karti vai pasi.

Kopīgot rakstu

Pasākumu kalendārs

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

5. oktobris plkst. 15:30

Līdzīgi notikumi

Pasākumi