Arhitektūras fakultāte
Parādīt izvēlni
Arhitektūras fakultāte

Diskusija par velosatiksmes attīstību Rīgā

21. septembris
.
.

21. septembrī plkst. 13 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas ielā 6, 115./116. auditorijā, notiks publiska diskusija par velosatiksmes attīstību, braukšanas kultūru un drošumu Rīgā. Diskusijā piedalīsies arī RTU Arhitektūras fakultātes prodekāne profesore Sandra Treija. 

Diskusija ir viens no Eiropas mobilitātes nedēļas pasākumiem Rīgā. 

No 16. līdz 22. septembrim daudzviet Eiropā norisinās tradicionālā Eiropas mobilitātes nedēļa, aicinot iedzīvotājus pēc iespējas mazāk izmantot privātos transportlīdzekļus, tādā veidā popularizējot zaļo dzīvesveidu un samazinot emisiju un piesārņojuma apjomu pilsētās. Dažādi tematiskie pasākumi notiek arī Rīgā, lai pievērstu sabiedrības uzmanību sabiedriskajam transportam, elektriskajam autotransportam, veloinfrastruktūrai, kā arī tehnoloģijām, ar kuru palīdzību var uzlabot pilsētvidi.

Diskusijā «How to improve bicycle safety and infrastructure in Riga» piedalīsies velobraukšanas eksperti no Nīderlandes – Dutch Cycling Embassy, Amsterdamas pašvaldības un Roelof –, RTU, Rīgas domes, Ceļu satiksmes drošības direkcijas un biedrības «Drošās ielas». Uz diskusiju dalībnieki ieradīsies ar velosipēdiem, novērtējot Rīgas centra veloinfrastruktūru.

Diskusijā aicināts piedalīties ikviens interesents. Tai būs iespēja sekot līdzi arī tiešsaistē Rīgas domes Facebook kontā un www.riga.lv

Diskusija norisināsies angļu valodā.

Vairāk informācijas par Eiropas mobilitātes nedēļas pasākumiem Rīgā.

Kopīgot rakstu

Pasākumu kalendārs

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

19. septembris plkst. 11:21

Līdzīgi notikumi

Pasākumi