Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

Baltijas koka būvniecības foruma atklāšanas seminārs

8. maijs, 2020

Pagājušā gadā Tallinā  notika pirmais Baltijas koka būvniecības forums. Tas bija pirmais HOLZBAU FORUM organizētais pasākumus Baltijā. Turpmāk reizi divos gados vienā no Baltijas valstīm plānots vērienīgs koka būvniecības notikums ar konferenci, izstādi un izbraukumiem uz objektiem un pie ražotājiem. Stafetes kociņu nākamgad pārņem Latvija. Rīgā no 2021. gada 10. līdz 12. februārim plānots organizēt 2. Baltijas koka būvniecības forumu.

Pirmais foruma iesildīšanās pasākums iecerēts jau šo piektdien, 8. maijā, kad Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultāte aicina uzzināt vairāk par foruma mērķiem un uzdevumiem, kā arī attālināti tikties ar dažiem ar koka konstrukciju projektētājiem un pētniekiem.

Baltijas koka būvniecības foruma atklāšanas semināra programma

8. maijs

14.00 Informācija par Baltijas Koka būvniecības forumu

14.10 Koka daudzstāvu apbūve. Momentu-stingus rāmjus un savienojumu izmantošana. WOODSOL pētījumi un atklājumi.
Aivars Vilguts, Norvēģijas Zinātnes un Tehnoloģiju universitāte (Norges teknisk-naturvitenskapelige universitet, Norvēģija)

14.50 Ogres Centrālās bibliotēkas jaunbūve koka konstrukcijās.
Rūdis Rubenis, Mg. arch, arhitektu birojā «PBR» arhitekts

15.15 Mājokļi Cēsīs un Koka dienu jaunumi.
Ervins Krauklis, arhitekts un Koka dienu organizators

15.35 Jautājumi un informācijas par turpmākajiem pasākumiem.

Lai pieteiktos semināram, lūdzam aizpildīt pieteikuma formu.

Lūgums pirms reģistrēšanās pārliecināties, ka Jums semināra laikā būs pieejams interneta pieslēgums.

Reģistrētajiem dalībniekiem 8. maijā e-pastā tiks nosūtīta saite uz semināra norises vietu, lai varētu tam pievienoties.

Kalendārs