Arhitektūras un dizaina institūts

Baltijas Amerikas Brīvības fonda prezentācija par stipendijām praksei ASV

18. septembris, 2018
Rīga, Ķīpsalas iela 6
18. septembrī plkst. 16.30 RTU Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas ielā 6, 306. telpā notiks informatīva lekcija par iespējām pieteikties Baltijas-Amerikas BrīvībasFonda (BAFF) stipendijām praksei ASV uzņēmumos.

Vai sapņo par darbu pasaules mēroga uzņēmumā Amerikā? Varbūt vēlies praktizēt prestižā ASV izpētes centrā? BAFF stipendiju ieguvēji apliecina – ar mērķtiecību sasniegumi ir iespējami ikvienā vecumā un profesijā. Bizness, inovācijas, arhitektūra, kultūra – ir vien dažas no jomām, kurās ASV gūtās zināšanas uz Baltijas valstīm atveduši jau vairāk nekā 300 stipendiāti.

Lekcijas laikā tiks sniegta informācija par stipendiju piedāvājumu, pieteikšanās procesu un nepieciešamajiem dokumentiem. Uz lekciju aicināti visi interesenti, savukārt stipendijām var pieteikties nesenie augstskolas absolventi un pēdējā kursa studenti.

Kalendārs