Arhitektūras fakultāte
Arhitektūras fakultāte
Notikuma vieta

Arhitektu zinātnisko un literāro grāmatu izstāde Rīgas Centrālajā bibliotēkā «Raksti»

29. oktobris - 17. novembris
Rīga, Brīvības iela 49/53

Šogad aprit 150 gadi, kopš Latvijā var iegūt izglītību arhitektūras jomā, tādēļ Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultāte (RTU AF) aicina piedalīties pasākumu cikla «Arhitektūras izglītībai Latvijā 150» notikumos un kopīgi svinēt šo dzimšanas dienu, atskatoties uz Latvijas arhitektūras izglītības attīstību un iezīmējot arī nākotnes perspektīvas.

29. oktobrī plkst. 16 Rīgas Centrālajā bibliotēkā, otrajā stāvā tiks atklāta arhitektu zinātnisko un literāro grāmatu izstāde «Raksti».

Izstāde bibliotēkā būs skatāma līdz 17. novembrim.

Jubilejas pasākumu cilku «Arhitektūras izglītībai Latvijā 150» atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds, SIA R.Evolution Strategy, SIA ITERA Latvija, SIA Reaton, žurnāls Latvijas ArchitektūraRīgas Centrālā bibliotēka un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Pasākumu kalendārs

27. jūnijs plkst. 15:51

Līdzīgi notikumi

Ātrās saites