Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

5. Baltijas Antropoloģijas vasaras skola «PLĀNS-B: Horizontālā metropole & sarūkoša sabiedrība»

14. - 18. augusts, 2019
Cēsis

Latvijas Antropolgu biedrība (LAB) kopā ar Baltic Anthropology Graduate School (BAGS) aicina piedalīties 5. Baltijas Antropoloģijas vasaras skolā 2019.

Vasars skola notiks no 14. līdz 18. augustam Ruckas mākslas rezidenču centrā, Cēsīs.

Četru dienu garajā programmā iekļautas akadēmiskas diskusijas, lekcijas un dizaina sprints. Šogad vasaras skolas tēma ir «PLĀNS-B: Horizontālā metropole & sarūkoša sabiedrība».

Vasaras skolas lektori būs: Dace Dzenovska, Viesturs Celmiņš, Carlo Cubero, (Tallinas universitāte), Tauri Tuvikene, (Tallinas universitāte).

Pasākums notiks angļu valodā.

Dalība maksa vasaras skolā ir 80 eiro. Dalībnieki no Baltijas saņems 25% atlaidi. Dalības maksā iekļauta akadēmiskā programma, nakšņošana un divas ēdienreizes dienā (pusdienas un vakariņas).

Reģistrēties vasaras skolai var līdz 21. jūnijam. https://www.surveymonkey.com/r/MRRVV6T

Dalībnieku atlase notiks konkursa kārtībā, par dalību kandidātiem paziņojot dažas dienas pēc oficiālās reģistrācijas laika beigām.

Informācija par vasaras skolu Facebook.www.facebook.com/BSSoA.

E-pasts saziņai ar organizatoriem m.

Kalendārs