Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

4. Baltijas koka būvniecības forums

30. - 31. marts, 2023

30. un 31. martā Viļņā (Lietuvā) notiks 4. Baltijas koka būvniecības forums. Divas dienas lektori no dažādām valstīm foruma dalībniekus informēs par aktualitātēm koka būvniecībā. Foruma laikā būs apskatāma ar nozari saistīto uzņēmumu izstāde. Forumu rīko Viļņas Gedimina Tehniskās universitātes (VGTU) Arhitektūras fakultāte sadarbībā ar vairākiem partneriem, tostarp arī Rīgas Tehnisko universitāti.

Pirmajā foruma dienā tiks prezentēti Lietuvas un citu valstu koka konstrukciju projekti, un paralēli konferencei notiks nozares izstāde. Otrajā dienā būs prezentācijas par aprites ekonomiku būvniecībā, klimata neitralitāti un citām Eiropas līmeņa aktualitātēm.

Foruma pasākumi notiks katru dienu no plkst. 9.30 un būs sadalīti tematiskajos blokos.

Interesenti forumam var pieteikties, aizpildot reģistrācijas anketu.

Dalības maksa pasākumā ir no 140 - 290 EUR. Atlaides tiek piemērotas grupām no vienas organizācijas un skolu un augstskolu pārstāvjiem.

Forums norisināsies angļu valodā.

Koka būvniecības veicināšanu daudzās Eiropas valstīs atbalsta starptautiska organizācija un informatīvā platforma «Holzbau Forum». Lai uzzinātu jaunākās tendences un sasniegumus koka būvniecībā, notiek konferences, izstādes un dažādu nozaru pārstāvju tikšanās notiek, kā arī tematiskie forumi un atsevišķu valstu vai valstu grupu forumi.

Kopš 2019. gada ir izveidots arī Baltijas koka būvniecības forums «Forum Wood Bulding Baltic». Pirmais forums norisinājās Igaunijā, otrais attālināti 2021. gadā un trešais klātienē 2022. gadā notika Rīgā.

Baltijas koka būvniecības forumu Latvijā organizē VGTU sadarbībā ar «Holzbau Forum», Rīgas Tehnisko universitāti, Tallinas Tehnisko universitāti (Tallinn University of Technology), Ziemeļvalstu Ministru padomes biroju un citām organizācijām.

Papildu informācija: Antra Viļuma –  +37129464411 un foruma mājaslapā

Kalendārs