Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

Var pieteikties sagatavošanas kursiem zīmēšanā

3. marts, 2020

Aicinām interesentus, kuri plāno studijas RTU piedāvātajās studiju programmās «Arhitektūra», «Materiālu tehnoloģija un dizains» un «Industriālais dizains», pievienoties RTU Arhitektūras fakultātes Tēlotājas mākslas katedras organizētajiem sagatavošanas kursiem zīmēšanā, lai gatavotos iestājpārbaudījumam.

Nodarbības grupai, kurā vēl ir brīvas vietas, plānotas sestdienās no plkst. 11.00 līdz 13 un no plkst. 13.30 līdz 15.30 (dubultnodarbība divas reizes mēnesī) RTU Arhitektūras fakultātes Tēlotājas mākslas katedras telpās, Rīgā, Ķīpsalas ielā 6 (435. telpā – zīmēšanas zālē, 4. stāvā).

Nodarbību grafiks: 7. un 21. marts, 11. un 25. aprīlis, 9. un 23. maijs.

Kursus vadīs RTU Arhitektūras fakultātes Tēlotājas mākslas katedras lektors Aleksandrs Beznosiks.

Uz nodarbībām līdzi jāņem A2 formāta rasēšanas papīrs, HB zīmulis, dzēšgumija, stiprinājuma piespraudes.

Kursiem var pieteikties,  nosūtot aizpildītu reģistrācijas anketu, kurā kā izvēle jāatzīmē grupa «E Sestdienās (nepāra datumos)».

Uzziņām: +371 67089212 +371 67089210