Arhitektūras fakultāte
Parādīt izvēlni
Arhitektūras fakultāte

RTU uzņemšana – reflektanti gaida konkursa rezultātus

4. augusts
.
.
Foto - Vitālijs Vinogradovs, RTU

Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) jauno studentu uzņemšana 2020./2021. studiju gadam bakalaura un koledžas līmeņa studiju programmās notiek no līdz 11. augustam. Šonedēļ notiek eksāmeni zīmēšanā, un reflektanti gaida uzņemšanas konkursa rezultātus, kas būs zināmi 8. augustā.

04.08.–07.08. – notiek iestājeksāmens zīmēšanā

No 4. līdz 7. augustam reflektantiem, kuri vēlas studēt programmās «Arhitektūra», «Materiālu tehnoloģijas un dizains» un «Industriālais dizains», notiks iestājpārbaudījums zīmēšanā.

Iestājeksāmeni zīmēšanā

Savukārt reflektantiem, kuri nav kārtojuši centralizēto eksāmenu latviešu valodā vai gada atzīme šajā priekšmetā ir nesekmīga, 4. augustā plkst. 15.00 būs iespēja kārtot pārbaudes testu latviešu valodā. 

Latviešu valodas pārbaudes tests

08.08.–11.08. plkst. 15.00 – reflektanti apstiprina uzņemšanas rezultātus

Līdz 8. augusta plkst. 14.00 reflektanti saņems informāciju par uzņemšanas pirmās kārtas rezultātiem. Tie tiks paziņoti portālā Latvija.lv, kā arī nosūtīti reflektantiem īsziņā uz mobilajiem telefoniem un/vai e-pastā. 

Tiem, kuri uzņemšanas pirmajā kārtā būs ieguvuši vēlamo budžeta vietu, studijas tajā būs jāapstiprina līdz 11. augusta plkst. 15.00. 

08.08.–11.08. plkst. 16.00 – pieteikšanās otrajai kārtai

Tie, kuri pirmajā kārtā nebūs ieguvuši budžeta vietu, līdz 11. augusta plkst. 16.00 varēs pieteikties konkursa otrajai kārtai. Šīs kārtas rezultātus reflektantiem paziņos 11. augustā pēc plkst. 17.00.  

Pieteikšanās studijām elektroniski ar eParakstu

Lai vienkāršotu iestāšanās procesu, RTU šogad pirmoreiz vēsturē reflektantiem piedāvā visas ar uzņemšanu saistītās formalitātes, sākot no pieteikuma iesniegšanas un beidzot ar studiju līgumu parakstīšanu, kārtot elektroniski ar eParakstu, kam ir tāds pats juridisks spēks kā ar roku parakstītam dokumentam. Elektronisko parakstu var iegūt attālināti. 

Informācija par eParaksta iegūšanu

Aicinām topošos reflektantus jau laikus iegūt eParakstu, jo tas atvieglos formalitāšu kārtošanu, studējot RTU. Universitātē notiek studiju procesa digitalizācija, un arī studiju laikā būs iespēja dažādus dokumentus parakstīt un kārtot attālināti ar eParakstu.  

Jau pagājušajā gadā reflektantiem bija iespēja studiju līgumus slēgt, nebraucot uz RTU, bet dokumentus parakstot ar eParakstu no jebkuras vietas gan Latvijā, gan ārpus tās. Šo iespēju izmantoja aptuveni trešdaļa jauno studentu.

Uzņemšana RTU

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

4. augusts plkst. 16:42

Līdzīgi raksti

Jaunumi

_