Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

Topošie arhitekti aizstāvēs maģistra darbus ar integrētu diplomprojektu

29. janvāris, 2021

1., 2. un 3. februārī RTU Arhitektūras fakultātes (AF) maģistra profesionālās studiju programmas «Arhitektūra» studenti aizstāvēs savus maģistra darbus ar integrētu diplomprojektu.

Studentu veikumu vērtēs Arhitektu valsts pārbaudes komisija: AF dekāns profesors Uģis Bratuškins, AF docents Edgars Bondars, RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultātes asociētā profesore Andīna Sprince , Latvijas Lauksaimniecības universitātes profesore Aija Ziemeļniece, Nacionālās kultūras mantojuma pārvaldes vadītājs Juris Dambis, Latvijas Arhitektu savienības prezidents arhitekts Juris Poga un Rīgas pilsētvides attīstības pārvaldes eksperts Rīgas vēsturiskā centra UNESCO Pasaules mantojuma pārvaldības plānošanas jautājumos Aigars Kušķis. Komisijas vadītājs – arhitekts Visvaldis Sarma.

Visi interesenti, domubiedri, kolēģi, draugi un atbalstītāji aicināti sekot līdzi aizstāvēšanas norisei un atbalstīt topošos arhitektus!

Pievienoties attālinātajai maģistra darbu aizstāvēšanas sesijai Zoom platformā

Šī Zoom saite ir derīga visām trim aizstāvēšanās dienām.

Maģistra darbu ar integrētu diplomprojektu aizstāvēšanas secība

Maģistra darbi  ir pieejami apskatei RTU Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas ielā 6, 3. un 4. stāvā. Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju, aicinām apmeklētājus stingri ievērot visus drošības pasākumus, lai neapdraudētu savu un citu cilvēku veselību.

Arhitektūras fakultāte un diplomprojektu autori saka lielu paldies sadarbības partneriem, kuri visā studiju laikā un jo īpaši šajos izaicinājumiem pilnajos mēnešos ir atbalstījuši jauno arhitektu izglītošanos. Sirsnīgs paldies SaintGobain Celtniecības produkti, Itera Latvija un visiem mūsu atbalstītājiem un domubiedriem!