Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

Tiešsaistes konferencē «Smart City» diskutēs par viedām pilsētām, ĢIS tehnoloģijām un pilsētvides reģenerāciju

19. novembris, 2020

Tehnoloģiju attīstība un digitalizācija skar arī pilsētu attīstību. Kādas izmaiņas jau piedzīvojam un kas sagaida mūs tuvākā un tālākā nākotnē, par to viedokļos un atziņās dalīsies vairāki lektori 20. novembrī plkst. 9.00 MS Teams platformā notiks tiešsaistes konferencē «Smart City».

Konference ir viena no aktivitātēm Latvijas–Lietuvas–Taivānas zinātniskās sadarbības projektā «Up-to-date information systems in urban regeneration».

Konference un projekta dalībnieku tikšanos Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultāte rīko sadarbībā ar Kauņas Tehnisko universitāti un Taivānas Nacionālo zinātnes un tehnoloģiju universitāti.

Konferencē vieslektori stāstīs par viedām pilsētām, ĢIS tehnoloģijām un pilsētvides reģenerāciju.

Konferences programma

Klausītāji reģistrēties dalībai konferencē var līdz 19. novembra plkst. 23.00, aizpildot anketu.