Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

Tapusi pirmā virtuālā jauno arhitektu diplomprojektu izstāde un gadagrāmata

2. marts, 2021

Tradicionāli Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultātes (RTU AF) absolventu izlaidums, diplomprojektu izstādes un gadagrāmatas atvēršana notiek gada sākumā, janvārī, pulcējot plašu sveicēju pulku gan no radu, draugu un atbalstītāju vidus, gan profesionālajām organizācijām. Taču šogad pandēmija ieviesusi korekcijas. Februāra sākumā ikviens varēja trīs dienas sekot līdzi diplomprojektu aizstāvēšanai Zoom platformā. Un arī izlaiduma svinības šoreiz tāpat kā izstādes un gadagrāmatas atklāšana notika, virtuāli tiekoties ekrānā.

Tomēr tas nebūt nav šķērslis, lai iepazītos ar 30 jauno arhitektu rokrakstu. Visi maģistra darbi ir pieejami apskatei RTU Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas ielā 6, 3. un 4. stāvā. Tomēr ņemot vērā epidemioloģisko situāciju, aicinām apmeklētājus izvērtēt nepieciešamību ierasties fakultātē klātienē un stingri ievērot visus drošības pasākumus, lai neapdraudētu savu un citu cilvēku veselību.

Droši un nesteidzīgi darbus var apskatīt arī virtuālā izstādē. Detalizētāku ieskatu katrā darbā iegūsiet, ja klikšķināsiet uz darbam līdzās norādīto Flickr linku.

Arī RTU AF jaunāko diplomprojektu gadagrāmatu šogad aicinām lasīt virtuālā formātā.

Gadagrāmata tapusi, jaunajiem arhitektiem cieši sadarbojoties ar RTU Izdevniecību. Tuvākajā laikā grāmatu plānots izdots arī papīra formā.