Arhitektūras fakultāte
Parādīt izvēlni
Arhitektūras fakultāte

Starptautiskā hakatonā «Future of Wood 2021» aicina radīt idejas ilgtspējīgai un klimatneitrālai arhitektūrai, mežsaimniecībai un kokrūpniecībai

10. novembris
.
.

Garage48 sadarbībā ar TSENTER, Igaunijas Mākslas akadēmiju, Igaunijas Kokrūpniecības asociāciju un Igaunijas Pētniecības padomi aicina no 26. līdz 28. novembrim pievienoties un aktīvi līdzdarboties starptautiskā hakatonā «Future of Wood 2021», radot idejas klimatneitrālai un ilgtspējīgai nākotnes arhitektūrai, mežsaimniecībai un kokrūpniecībai.

Mežs un kokmateriāli ir viena no mūsu dabas bagātībām. Mums jāatrod līdzsvars starp dabas saglabāšanu un mežu apsaimniekošanu klimatam draudzīgā veidā, radot arī pievienoto vērtību. Kā varam to paveikt? Kādi ir risinājumi, lai labāk izmantotu koksni kā būvmateriālu? Kā samazināt būvniecības nozares ietekmi uz vidi? 

Hakatona «Future of Wood 2021» galvenais mērķis ir radīt un ieviest jaunus tehnoloģiskus risinājumus, kas veicina ilgtspējīgu pārvaldību un palīdz sasniegt klimatneitrālu ekonomiku. Tāpēc aicinām arhitektus, produktu dizainerus, koksnes tehnologus un ķīmiķus, inženierus, mežsaimniecības ekspertus, ekspertus klimata un vides jautājumos, programmatūras inženierus, dizainerus, datu zinātniekus, mārketinga speciālistus un uzņēmumu pārstāvjus piedalīties pasākumā, ģenerēt idejas un radīt gan fiziskos, gan digitālos prototipus. Ļoti novērtēsim prasmi darboties ar CNC iekārtām un kokamatnieku darba rīkiem.

Labāko ideju autori iegūt finansējumu savas idejas tālākai attīstībai.

Vairāk piedāvātajiem izaicinājumiem varēs uzzināt 15. novembrī tiešsaistes vebinārā.

Informācija par hakatona norisi un pieteikšanos
 

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

10. novembris plkst. 15:01

Līdzīgi raksti

Jaunumi