Arhitektūras fakultāte
Arhitektūras fakultāte

Sagatavošanas kursi zīmēšanā pagaidām notiks attālināti

8. janvāris

Ņemot vērā Covid-19 dēļ noteiktos ierobežojumus, ir mainīta zīmēšanas kursu norises forma, un mācības pagaidām notiks attālināti. Taču, ja epidemioloģiskā situācija to atļaus, tad kursi, iespējams, pavasarī, norisināsies klātienē. Kursu ilgums nav limitēts, bet atkarīgs no situācijas valstī.

Lai pieteiktos kursiem, jāaizpilda reģistrācijas anketa, norādot attiecīgā pedagoga grupas zīmi, un jāsūta uz e-pastu .

Zīmēšanas kursu nodarbību struktūra pavasara semestrī attālināta darba režīma apstākļos – četras konsultācijas mēnesī ZOOM platformā, kā arī tiek piedāvāti mācību materiāli. Datoram vēlams aprīkojums ar kameru un mikrofonu.

Konsultāciju laiki tiks precizēti, sazinoties ar savas grupas pedagogu. Attālinātajā režīmā strādās pedagogi Aleksandrs Beznosiks () un Reinis Liepa ().

Atsākoties darbam klātienē, tiks piedāvātas pieejamās vietas klātienes grupās.

8. janvāris plkst. 11:08

Līdzīgi raksti