Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

RTU uzstādīti bezkontakta roku dezinfekcijas stendi

24. jūlijs, 2020

Palielinot Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) esošo un topošo studentu, darbinieku un viesu epidemioloģisko drošību, uzturoties RTU, augstskolas telpās uzstādīti 13 bezkontakta roku dezinfekcijas stendi.

Roku dezinfekciju stendos var veikt ar kāju palīdzību, tādējādi samazinot riskus, kas varētu rasties roku un dozatora saskarsmē. Stendu uzstādīšana sākās 26. jūnijā un tie atrodas visās RTU fakultātēs un lielākajās ēkās, arī bibliotēkā un citviet.

Šie stendi papildina pie ēku ieejām izvietoto roku dezinfekcijas dozatoru, kā arī citviet RTU telpās pieejamo dezinfekcijas dozatoru klāstu, kuru izvietošana visās RTU ēkās sākās martā un vēl turpinās. Pēc vajadzības tiek nodrošinātas arī dezinfekcijas salvetes, virsmu tīrāmie dezinfekcijas līdzekļi, cimdi, sejas maskas, aizsargstikli un informatīvie materiāli.

Saistītie tagi: