Arhitektūras fakultāte
Parādīt izvēlni
Arhitektūras fakultāte

RTU arhitektūras studenti pārstāvēs Latviju konkursa «Multikomforta māja 2019» noslēguma kārtā

3. jūnijs, 2019
.
.
Konkursa nacionālās atlases kārtas noslēgums 25. februārī

Divas Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Arhitektūras fakultātes maģistrantūras studentu komandas – Alise Leite, Raivis Jānis Mucenieks, Helmuts Nežborts ar projektu «Tree Huggers» un Sintija Erte, Laura Karabuluta, Egīls Markus ar projektu «Let it Shine» – pārstāvēs Latviju starptautiskajā studentu projektu konkursā «Multikomforta māja 2019», kas no 5. līdz 7. jūnijam norisināsies Milānā. 

Abas komandas plūca uzvaras laurus «Multikomforta māja 2019» nacionālās atlases kārtā, kas norisinājās 25. februārī. Par iespēju doties uz starptautisko noslēguma kārtu un naudas balvām sacentās septiņas komandas. Konkursa uzdevums bija radīt Milānas Crescenzago metro stacijas apkaimes atjaunošanas vīziju, paredzot gan esošo ēku atjaunošanu, gan jaunu būvniecību, gan teritorijas labiekārtošanu. 

RTU arhitektūras studenti jau iepriekš sekmīgi piedalījušies šī konkursa starptautiskajās kārtās. Piemēram, 2017. gadā Aivas Dorbes un Laumas Kalniņas komanda izcīnīja pirmo vietu, bet Ineses Gustas un Lauras Dārtas Ivanes projekts tika atzīts par labāko projektu konkursa dalībnieku balsojumā.

Konkursa mērķis ir veicināt studentu izpratni par akustiskā, termālā un vizuālā komforta nozīmīgumu un tā veiksmīgu integrēšanu arhitektūras risinājumos. Šogad nacionālās atlases kārta Latvijā norisinājās jau 15. reizi.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

3. jūnijs, 2019 plkst. 13:01

Līdzīgi raksti

Ziņas

_