Arhitektūras fakultāte
Parādīt izvēlni
Arhitektūras fakultāte

RTU arhitektūras studenti būvē mājas kokos un aicina uz koncertu

12. jūlijs, 2017
.
.
Foto: «TreeHouse place»

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Arhitektūras fakultātes studenti rīko meistarklasi māju būvniecībai kokos «TreeHouse place» un tās noslēgumā 15. jūlijā aicina visus interesentus uz dažādām aktivitātēm un koncertu, kas notiks pie Strenču estrādes. 

Šī ir otrā meistarklase māju būvniecībā kokos, un tās laikā Strenčos tiek radīta vairāku platformu labiekārtota sistēma ar piedzīvojuma elementiem, virvju kāpnēm, līdzsvara lentām un trioliešu nobraucieniem. 

Meistarklases noslēgumā 15. jūlijā no plkst. 15 visi interesenti aicināti aplūkot kokos tapušās mājas un piedalīties dažādās darbnīcās un citās aktivitātēs. Plkst. 21 sāksies koncerts, kurā uzstāsies Māra Vidiņa, Lučana Logina, Rūta Celma, Mārcis Bogdanovs un duets «Paulis un Marta». Ieeja pasākumā par ziedojumiem. 

Meistarklases dalībnieki no 5. līdz 15. jūlijam apgūst alpīnisma pamatiemaņas darbam augstumā, zināšanas platformu dizaina izstrādē un dekorēšanā, konsultējas ar dizaina, arhitektūras un dabai draudzīga dzīvesveida praktizēšanas ekspertiem, kā arī meistaru vadībā piedalās latviešu, Ķīnas, Āfrikas, un Indijas tradicionālo tēju un pirts gatavošanas un baudīšanas darbnīcās.

Projekta galvenie partneri: biedrība «Piedzīvojuma Gars», Strenču pašvaldība, RTU, RTU Studentu parlaments, Latvijas Celtnieku padomes arodbiedrības jauniešu padome «Pilons» un Jauno arhitektu klubs «Atelpa».

Plašāka informācija par pasākumu atrodama pasākuma Facebook vietnē.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

12. jūlijs, 2017 plkst. 11:20

Līdzīgi raksti

Ziņas

_