Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

RTU aicina doktorantus pieteikties komercializācijas apmācībām «Co.LAB»

20. septembris, 2021

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) līdz 1. novembrim aicina doktorantus pieteikties pētījuma komercializācijas potenciāla apmācību programmai «Co.Lab», lai sadarbībā ar industrijas pārstāvjiem attīstītu uzņēmējspējas, izvērtētu pētījuma komercializācijas potenciālu un izstrādātu tā ieviešanas stratēģiju.

Apmācību mērķis ir attīstīt un sekmēt pētniecības un komercdarbības sektoru ciešāku sadarbību, iesaistot jauno zinātnieku – doktorantu pētniecības procesā biznesa līderus, paralēli nodrošinot pētījuma komerciālā potenciāla izvērtējamu un jaunā zinātnieka uzņēmējspēju un inovatīvās domāšanas veicināšanu.

«Co.LAB» doktoranti veido komandu ar iepriekš izvēlētiem industrijas pārstāvjiem.

Jaunajiem pētniekiem šī programma dod plašāku skatījumu uz to, kā viņu paveiktais varētu materializēties, savukārt industrijas pārstāvjiem šī programma piedāvā apgūt un izmantot vēl nebijušas darba metodes.

Doktoranti, piedaloties programmā, var saņemt 228 eiro lielu ikmēneša stipendiju.

Lai pieteiktos apmācībām, interesentiem jāaizpilda pieteikuma anketa.

«Co.Lab» ir viena no projekta «RTU Inovāciju granti studentiem» aktivitātēm. (ERAF līdzfinansētais projekts Nr. 1.1.1.3/18/A/001)