Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

RTU aicina absolventus kopīgi svinēt Absolventu asociācijas 10. dzimšanas dienu

11. maijs, 2022

RTU Absolventu asociācija (AA) aicina RTU absolventus un citus interesentus 25. maijā plkst. 18.00 kopīgi svinēt RTU AA 10 gadu dzimšanas dienu pasākumā «alumniFEST», kas notiks RTU Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas ielā 6, 4. stāvā, Zīmētavā.

Vakara gaitā paredzētas dažādas aktivitātes, tostarp būs iespēja iepazīties ar savas alma mater jaunumiem un sasniegumiem zinātnē, inovācijās un studijās. Tāpat pasākumā būs klausāmas svētku uzrunas un tiks godināti RTU īpašie absolventi.

Uz RTU AA jubileju aicinām ierasties ar groziņiem, bet viesu ērtībai pasākuma norises vietā būs arī iegādājami ēdieni un dzērieni dažādām gaumēm. Ierobežotā skaitā pieejama arī galdiņu reģistrācija.

Viesiem visa vakara garumā patīkamu gaisotni radīs mūzikas grupa un pirmo reizi būs klausāma RTU absolventu īpašā 160 dziesmu izlase.

Vairāk informācijas un reģistrācija pasākumam – RTU absolventu digitālajā platformā «RTUconnect.net». Lūgums reģistrēties laikus, jo viesu skaits ir ierobežots.

«alumniFEST» ir lieliska iespēja satikties agrākajiem kursabiedriem, lai dalītos kopīgi izdzīvotajos mirkļos, atmiņās un notikumos no studiju dzīves. Tiekamies pasākumā!

Publiskā pasākuma norise tiks fotografēta. Foto materiāli tiks apstrādāti un izmantoti publicitātes nolūkos. Atrodoties pasākuma vietā, dalībnieks(-e) apliecina, ka ir informēts un viņam nav iebildumu, ka tiek fotografēts(-a) un iekļauts(-a) pasākuma atskata vizuālajos materiālos.